Tutkulu Aşk (Chinooks Hokey Takımı #1) | Rachel Gibson | Kitap Yorumu


Tutkulu Aşk benim okumaya doyamadığım, bitince keşke biraz daha okuyabilseydim dediğim bir kitap oldu.

Georgeanne, zengin bir iş adamı ile evlenmekten son anda vazgeçer ve düğünden kaçmasına gönülsüzde olsa yardım eden kişi, müstakbel kocasının sahibi olduğu buz hokeyi takımının oyuncularından John “Duvar” Kowalsky’dir. 


John’un onu götürdüğü evinde geçen gece sonrası onu umursamazca terminale götürmesinin ardından, Georgeanne, onun aldığı bileti kullanmaz ve şehirde kalarak yeni hayatına bir adım atar. İkili, yıllar sonra tekrar karşılaştığında ise her ikisi de oldukça değişmiş olacaklardır.


Chinooks Hokey takımı serisinin ilk kitabı Tutkulu Aşk, eksik bulduğum çevirisine rağmen beni oldukça tatmin etti. Georgie, disleksi olan ve bunun üstesinden gelebilmek için çok çalışan bir kadın iken John ise sert, alkol bağımlısı hokey oyuncusu rolüne bürünmüştü. Arka planda bize göz kırpan Hugh ve Mae ilişkisinin detayları hakkında daha fazla umudum vardı fakat yazar onları ufak birkaç sahnede göstermeyi tercih etmiş.  Romantik, dram, komedi gibi unsurlar bir aradaydı. Kısacası seriye, Georgie ve John çifti ile güzel bir giriş yapılmış. 

Kitap Tanıtımı : 
New York Times Bestseller yazarı Rachel Gibson’dan yine unutamayacağınız bir roman…

Georgeanne Howard, ne kadar zengin olursa olsun dedesi yaşında bir adamla evlenemeyeceğine karar verdiğinde düğün artık başlamıştı. Kaçmalıydı!

Hokeyin süper yıldızı John Kowalsky aniden karşısına çıkan bu kadını düğün alanından uzaklaştırdığında bilmediği bir şey vardı. Arabasındaki kadın, patronuyla evlenmek üzereyken düğünden kaçmıştı.

Bu tesadüf sonucu bir araya gelen Georgeanne ve John’u daha büyük sürprizler de bekliyordu.

Heyecan, aşk ve maceraya hazır mısınız?

Yorumlar