Patron | Vi Keeland | Kitap Yorumu

Patron'u bir ara herkeste görüyordum, ya da bir iki kişi de görüyordum ama herkeste görüyor gibi oluyordum, konusunu öylece okuyup aldığım bir kitap oldu kendileri. Öncelikle çeviriyi ve kapağı çok beğendim ki kapağın malzemesi bir değişik böyle kaygan ama değil çok güzeldi dokunurken verdiği his.


Kitabın adından da anlaşılacağı üzere ana erkek karakterimiz kızımızın Patron'u ama tabi öyle hemen işe girince tanışmıyorlar, aslında bundan önce Reese'in berbat giden randevusunda tanışıyorlar ve günü kurtarıyorlar. Yani, Chase kurtarıyor...Adam muhteşemdi be! Hele yaptığı hareketler kitabın ortasından sonra beni benden aldı.

Reese karakteri diğer yetişkin romanlarındakinin aksine salak, asalak bir karakter değildi tam tersine kendi ayaklarının üzerinde duruyordu, Chase gibi bir Patron'a sonuna kadar direnmeye çalışmakta dahil bu pakete.

Chase ise Chase'ti... Anlatmayayım siz yaşayın direk.

Kitapta cinsel içerikli mizah bolca yer alıyor tabi cinsiyetçi değil daha çok kur amaçlı ve kapaktaki 
bana verdiği izlenimin aksine öyle bol bol erotik sahne barındırmıyor içinde bu açıdan da beğendim. Hoş ve iyi vakit geçirmelik bir kitap aslında kitabın ilk bir iki bölümünde pek bir adapte olamayıp uzun süre okumamıştım ama elime tekrar alınca işler değişti.


Türü sevenine tavsiye ederim.

Kitap Tanıtımı

Kitapları, bugüne kadar bir milyondan fazla kopya satmış, elliden fazla çoksatan listesine girmiş ve on iki dile çevrilmiş olan Vi Keeland’dan yeni, seksi ve eğlenceli bir roman geliyor.

Chase Parker’la ilk tanıştığımda verdiğim ilk izlenim pek hoş sayılmazdı. Beraber yemeğe çıktığım adamdan beni kurtarması için restoranın tuvalet sırasında telefonla arkadaşımı arıyordum. Telefonda dediklerimi duyduğunda benim adi biri olduğumu söyleyip istememiş olmama rağmen tavsiyede bulunmuştu. Ona çenesini kapamasını söyledikten sonra beraber çıktığım adamın yanına geri dönmüştüm, o da beraber olduğu kadının yanına. Yanımızdan geçerken bana o muhteşem gülümsemelerinden biriyle baktı. Gece boyunca onun oturduğu tarafa kaçamak bakışlar atmaktan kendimi alamadım. Birkaç kez göz göze geldikten sonra beraber olduğu kadınla birlikte masamıza geldi ve eskiden beri tanışıyormuşuz gibi bir hikâye uydurup beni içinde bulunduğum durumdan kurtardı. O yemekten sonra Chase’i çok düşündüm. Bir ay sonra yeni işime başladığımda kendisinin patronum olacağını bilmiyordum tabii…

“Gülümsemekten yanaklarım ağrıyor. Okurken resmen içim bir hoş oldu. Bu kitap kalbimi eritti.” –Cheri, Kindle Crack Book Reviews

“Eğer bu yıl sadece bir kitap okuyacaksanız, o kitap Patron olsun.” –Diane, Winchester Book Reviews

“Bu kitaba âşık oldum. Yalayıp yuttum. Elimden bırakamadım. Seksi ve bağımlılık yapan bir romandan bekleyebileceğiniz her şeyin mükemmel bir karışımıydı! Yüzünüzü kızartacak, bazen kalbinizi kıracak fakat sonra kalbinizi pır pır ettirecek ve ardından kahkaha attıracak… Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu yılın en sevdiğim romanı!” –Aestar Book Blog

Yorumlar

Yorum Gönder