Puuung'un Aşkı | Demi Park | Kitap Yorumu (Çizgi roman)

Aslında tam anlamıyla bir kitap değildi. Yazar daha çok anılara güzel çizimler ve yanlarında sımsıcak cümlelere yer vermişti. Zaten içindeki çizimleri sürekli görüyordum, Puuun'un Aşkı'ndan alınmış olmaları hoş bir sürpriz oldu. Bazı kısımlara, özellikle yan görseldeki üçüncü ve dördüncü çizimlere bayağı düş kurarak baktım. O tarz bir ortamda yaşamak oldukça güzel olurdu. Çiftin huzuru ve mutluluğu resimlerden taşmıştı.
Kitabı daha çok başucu tarzında okudum. Baştan sona göz atmaktansa ara ara özellikle tam da kafamı dinlendirmeye ihtiyacım olduğu zamanlarda bakmak daha akılda kalıcı oldu benim için.Kitap Tanıtımı


Günlük hayattaki saklı anlamları bulmaya ve onları çizimleriyle anlatmaya çalışan çizer Puuung ilk kitabında bir kadın ve bir erkek üzerinden içinizi ısıtan anlara değiniyor.

Yıldızları izlerken, sabahın ilk ışıkları yükselirken veya kahvaltı hazırlarken, durgun bir öğleden sonra kitap okurken... Aşk her gün keşfedilmesi gereken anlarda gizlidir. Keşfetmeniz dileğiyle...

"Puuung'un Aşkı'nın günlük hayattaki küçük şeyleri yansıttığına inanıyorum. Okuyucular illüstrasyonlarıma baktıklarında umarım iki ana karakterin mutluluğunu hissedebilirler."

Yorumlar